Moduły USBlinker – to nutka American Dream, nie jeden z Nas marzył o „amerykańskim śnie”. Świat motoryzacji, tuningu i pasji do samochodów sprawia że wszystko staje się bliskie. Z racji iż zamieszkujemy Europę to marzymy o dalekiej Ameryce. Rozglądając się po świecie, szukając części do aut z dalekich krajów jak Ameryka właśnie czy nawet Azja i klimaty JDM zrodził się pomysł budowy modułów dzięki którym oświetlenie Naszych samochodów będzie zbliżone jak i takie samo jak za oceanu.

USBlinker– to uniwersalny moduł elektroniczny do samochodów osobowych, busów oraz vanów. Zmieniający sposób działania oświetlenia przedniego w aucie na styl czy wygląd tych „z daleka”. Moduły zaprojektowane tak by były proste w montażu jak i wymagały jak najmniejszej ingerencji w układ elektryczny w samochodach oraz same reflektory. Jak to działa? Dość prosto – jednak ilość elementów w budowie USBlinkera już nie jest tak mała. Moduł sprawia iż kierunkowskaz świeci na ustaloną moc razem z żarówką postojową – jednocześnie ją zastępując, nie tracąc swoich właściwości sygnalizacyjnych – dając znać innym kierującym o zmianie kierunku jazdy.

Największą zaletą naszych modułów jest  to że nie wymagają zmiany żarówek na dwuwłókowe , gniazd, ingerencji w reflektory – jak to określił jeden z klientów – żadnego druciarstwa. A w każdej chwili można moduł przełożyć do innego auta. Są one zabezpieczone przed wilgocią co sprawia że ich trwałość elementów elektrycznych jest bardzo duża. Moduły nie wydzielają ciepła.

 

* Moduły nie posiadają homologacji drogowej.
Stosować je można na parkingach oraz drogach nie publicznych.
Nie bierzemy odpowiedzialności za utratę dowodu rejestracyjnego oraz mandatów karnych.